Hakkımızda

"Hızlı ve güvenli bir şekilde yola devam etmenizi sağlıyoruz."

Alize Lastik

Alize Lastik sektöründe yaklaşık 30 senelik deneyime sahip olup 2008’den bu yana İstanbul Göztepe’de Alize Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak hizmet vermekteyiz.Firmamız Michelin ve Euromaster Yetkili Bayiisidir.

n_816cf304ccb_d080d2c002ce115b11e0ff767548[1]Servis noktamızda aracınızın hafif veya periyodik bakım işlemleri kusursuzca ve profesyonel biçimde Euromaster güvencesi ile yapılmaktadır.
Euromaster servis zinciri Avrupa’da 2000’den fazla servis noktası bulunan bazı Avrupa ülkelerinde ise Araç Muayne işlemlerini dahi yasal olarak yürüten son derece kaliteli ve müşteri odaklı bir servis ağıdır.

Bünyemizde Otomobil, 4×4 (SUV,MPV), Hafif Ticari ve Kamyonet araçların lastik satış ve servisi Michelin güvencesi ile yapılmaktadır.

Aynı zamanda diğer markalarda talepte bulunacak müşterilerimiz içinde her marka lastiğin satışını ve servisini gerçekleştirmekteyiz.

Toptan fiyatlar ile perakende satış firmamız için bir fiyat politikası olup; siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti en uygun fiyata sunmak firmamızın 1 numaralı istikrarıdır.

Deneyimimiz ve profesyonel ekibimizle size hizmet verebilmek için servis noktalarımıza bekleriz.

Neden Biz?

  • Kaliteli hizmet
  • Güvenilir teknik servis
  • Müşteri memnuniyeti
  • Güçlü markalar
Back to top